YILLARCA HAYALİYLE YAŞADIK

ŞİMDİ HAYALLERİ YAŞAMA ZAMANI

PALM VILLA's

PALM VILLA's

Hayallerin Bile Daha Fazlası
YAŞAMINIZ OLUR

Sevdikleriyle huzurlu bir gelecek hayali kurar insan. Her anına mutluluk ve güzelliklerin eşlik etmesini ister.Yeşillikler içerisinde derin bir nefes aldığında veya bir akşam
gökyüzünde ay ışığını seyrederken yaşadığı zamanın değerinihissetmek, yarına daha umutla bakmak ister.

Hepimizin bir gelecek hayali vardır.
Hep daha iyisini, daha güzelini ister hayallerimiz. Yüzümüzde tebessüm uyandıran düşlerimiz; yaşamımızın teması olur.

HEPSİNDEN DAHA FAZLASI...

Bir hayalimiz vardı yıllardır; düşlerinizi süsleyen yaşam alanını sizlerle paylaşmak. PALM VİLLA’ markasıyla binlerce hayale dokunduk ve hayatları güzelleştirdik. PALM VİLLA’S ile yeni bir hikayeye adım atma zamanımız geldi. Ayrı konseptler içerisinde tasarlanan 60 adet villa ve 2280 adet 1+1’den 4+1’e daire seçenekleri, geniş yeşil alanları, özenle düzenlenmiş peyzajı, sosyal ve kültürel aktivitelerin hayata değer katacağı sosyal kulüp ayrıcalıkları, kalite ve konforun her anınıza dokunduğu az katlı mimari özellikleriyle bu kez hayallerin dahi ötesine geçen bir yaşam alanını sizlerle buluşturuyoruz. Şimdi kurulan hayalleri yaşama vakti!

Yatırım Fırsatları

Yatırımcılar için cazip fırsatlar sunar. Değer kazanma potansiyeli yüksek gayrimenkullerimizle, geleceğinizi güvence altına almanızı sağlarız

PALM VILLA'S

KALPLERE SEVGİYLE
Dokunan Bir Yaşam

Nasıl dokunmasın ki? İnsan ruhunu okşayan yemyeşil bir dünyanın içinde bulacaksınız kendinizi. Yaşamınıza ağaçlardan yükselen mis gibi kokular, kuş cıvıltıları eşlik edecek. Sabah ya da akşam yürüyüşleriyle tüm kalpler sağlıkla ve sevgiyle dolacak.

AYRICALIK

DÖRT BİR YANI SARDI

Yaşama ayrıcalık katan değerleri, özenle düşünülmüş detaylarında sunar PALM VILLA’S

4.8/5

Bize Ulaşın

Soru, talep ve önerileriniz için lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin.

En Güzel Temamız

Çocuklarımızın Yüzlerindeki Mutluluk

Çocuklarımız…
Sağlıkla büyüyebilecekleri, kahkaha atarak güvenle oynayabilecekleri, temiz havayı ciğerlerine çekerek koşturabilecekleri bir yaşamı onlara sunmak ve yüzlerindeki mutluluğu görmek her duygunun ötesinde, sizler için PALM VILLA’S ’ın paha biçilemez bir ayrıcalığı olacak.

4.8/5

Palmiyeler İçerisinde

Eşsiz Duyguları Keşfedeceksiniz

PALM VİLLA’S’a adım attığınız anda tarif edilemez güzellikte duygularla yaşamınızı yeniden inşa edeceksiniz. Özenle tasarlanmış keyifli yürüyüş yolları arasında, yeşil ile mavinin, ahenkle dans ettiği geniş peyzaj alanlarında, duygularınızı yeniden keşfedeceksiniz.

4.8/5

Yorumlar

Mutlu Müşteriler

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ahmet K. Palm Villa Sahibi

Palm Villa'da ev sahibi olmak, hayallerimin ötesinde bir deneyimdi. Deniz manzaralı terasımı her sabah seyretmek beni huzurla dolduruyor. Ev tasarımı özel ve kaliteli malzemelerle inşa edilmiş. Mia Proje 'nin profesyonel ekibi, sürecin her aşamasında bize destek oldu. Kesinlikle Palm Villa'yı tercih ettiğime hiç pişman değilim.

Emine A. Palm City Konut Sahibi

Palm City 'de bir daire satın almak, şehir hayatının karmaşasından uzaklaşmak için harika bir fırsat oldu. Lokasyonu mükemmel, şehir merkezine yakın olmasıyla birlikte doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. Proje, modern tasarım ve fonksiyonellik açısından beklentilerimi aştı. [Firma İsmi] ekibine teşekkür ederim.

Hüseyin D. Palm City Konut Sahibi

Palm City 'de bir daire sahibi olmak sadece bir konut değil, yaşam tarzıdır. Her detayı düşünülmüş, zarif ve modern bir tasarım sunuyor. Eşsiz bir konumda bulunan bu projede ev sahibi olmak, Paris'in tarihine ve enerjisine daha da yakın hissetmemi sağlıyor. Mia Proje 'ye kaliteli hizmetleri için teşekkür ederim.

Takipte Kalın!

Yenilik ve bildirimlerden ilk sizin haberiniz olsun!